Dnes je pondělí 18.2.2019, svátek má Gizela

22. 2. Slavkov – Ples ISŠ

pozvánka
pozvánka
Nadační fond Student a Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace si Vás dovolují pozvat na 24. ples školy, který se uskuteční v pátek 22. února 2019 ve 20 hodin ve Společenském centru Bonaparte Slavkov u Brna. Hraje taneční skupina Karla Pešla, bohatá tombola. Děkujeme za případné příspěvky do tomboly.

Komentářů (0)
 

23. 2. Slavkov – Budkování

pozvánka
pozvánka
Hola, hola, jaro volá a my vás zveme v sobotu 23. února od 9 hodin na 1. slavkovské budkování s dílničkou pro děti a povídáním o životě ptáčků. Přineste si s sebou svou hnízdní budku (nebo si ji pořiďte od nás, buď na místě nebo si ji vyzvedněte v pampelišce, abyste si ji podepsali doma – víc info do zpráv), kterou si můžete podepsat – aby bylo vidět, kdo ji daroval ptáčkům a nebo si na ni napsat vzkaz! Rozvěšovat budeme s Petrem Navrátilem a jeho přáteli ze Slavkovského ochranářského spolku.

Komentářů (0)
 

23. 2. Křenovice – Košt slivovice

 

23. 2. Vícemilice – Tradiční ostatky

 

2. 3. Slavkov – 12. vepřové hody

pozvánka
pozvánka
Město Slavkov u Brna ve spolupráci s řeznickým mistrem Reném Nádeníčkem a restaurací U Fidela zve milovníky tradičních zabijačkových pochoutek na již dvanácté vepřové hody, které se uskuteční se v sobotu 2. března od 8 do 11 hodin před radnicí na Palackého náměstí. K ochutnávce a k prodeji budou zabijačkové produkty (černá polévka a vařené maso) a další uzenářské výrobky z vlastní produkce řeznictví Nádeníček. V provozu bude také udírna. Po celou dobu akce bude také zajištěno občerstvení v režii restaurace U Fidela z Brna.

Komentářů (0)
 

9. 3. Slavkov – SWAP

 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Sportovní ples
  Sportovní ples
  Sportovní ples
  V pátek 8. února se ve Společenském centru Bonaparte uskutečnil již 47. ročník Sportovního plesu, který stejně jako v minulých letech spoluorganizovaly kluby SK Slavkov u Brna (fotbalisté) a FBC Slavkov (florbalisté).

Kultura

 • Hudební večer v ZUŠ
  Hudební večer / Foto: archiv ZUŠ
  Hudební večer / Foto: archiv ZUŠ
  V romanticky zasněženém podvečeru 29. ledna 2019 proběhl ve slavkovské ZUŠ Fr. France další z hudebních večerů. Byl tentokrát tematicky zaměřen na vítěze školního kola ve hře na dechové nástroje.

Černá kronika

Příroda

 • Rozvěšování krmítek pro ptáčky
  Věšení krmítek / Foto: archiv z. s. Pampeliška
  Věšení krmítek / Foto: archiv z. s. Pampeliška
  Nadšení, pomoc, pohoda, úsměv, stejný cíl – tohle jsme zažívali na krásné akci „rozvěšování krmítek pro ptáčky“ v sobotu 8. prosince v zámeckém parku.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.